Wygodne i bez wychodzenia z domu – otwórz konto przelewem

Nabywcom już nie wystarczy fakt, że mogą założyć konto przez stronę internetową banku. W wielu przypadkach samo otwarcie następuje przez stronę www, jednak by uzyskać pełną funkcjonalność klient musi podpisać umowę z bankiem, w ogromnej liczbie przypadków w egzystencji kuriera.

W całości inne jest konto bez kuriera, do którego otwarcia nie jest konieczne spotkanie z kimś, kto prześle dokumenty, zweryfikuje naszą tożsamość spisując dane z dowodu osobistego oraz potwierdzi podpisanie dokumentów. Nowoczesne banki proponują swoim klientom: otwórz konto przelewem.

Jak to można działa? Początek jest identyczny w jaki sposób w przypadku otwierania kont w bankach z udostępnioną obsługą internetową. Klient zakłada konto, podaje swoje podstawowe dane, wyraża różnorakie potwierdzenia, w tym na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie przez bank wiadomości, po czym otrzymuje na podany adres mailowy albo SMS-em dane, potrzebne do zalogowania na konto internetowe.

Niektóre banki pozwalają na zalogowanie dopiero po podpisaniu dokumentów, ponieważ specjalny kod do logowania do usług bankowości internetowej wchodzi w skład dokumentów, przesłanych przez bank kurierem. Skoro tutaj nie posiada przesyłania dokumentów, klient musi się zweryfikować w inny metodę. Wystarczy, że z innego konta w innym banku, które jest założone na niego, dokona przelewu na jakąś kwotę i w ten metodę zweryfikuje swoje dane , a ponadto uruchomi swoje nowe konto. Konto bez opłat, co przy nieustannie wprowadzanych opłatach bankowych, ma z całą pewnością dla nabywców bardzo duże znaczenie.

Sprawdź: otwórz konto przelewem.

Leave a Reply