Adwokat do spraw rozwodowych

Stojąc przed ślubnym kobiercem każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Niestety, niemniej jednak życie pisze różnorakie scenariusze i po kilkunastu latach związku, pomimo sporej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe przenigdy nie są proste, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który należy podzielić.

Dodatkowo są wszakże dzieci, którym powinno się nadal zagwarantować stabilizację. Jeżeli już wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona złotych, to zdecydowanie ma co skorzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony prawnik Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was rezultatem. Orzeczenie o winie jest najbardziej istotne do dalszego podziału majątku oraz dodatkowo w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieciaki mają prawo do alimentów nie tylko i wyłącznie na dzieci, niemniej jednak też na siebie. Adwokat Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam pozyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, ażeby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom swojego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieciaki , a dodatkowo na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest zarobków. O ile wasz już omal były mąż posiada wysokie uposażenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko dla dzieci, niemniej jednak także dla siebie. Te pieniądze z całą pewnością wam się przydadzą i będziecie mogli je poświęcić na dalszą wiedzę waszych dzieciaki.
Źródło informacji: adwokat wodzislaw slaski rozwod odwolanie zus.