Skup aut w Warszawie

Codziennie na polskich drogach ma miejsce przynajmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z tych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. Jeżeli już wasz samochód został serio uszkodzony w trakcie wypadku samochodowego to warto zastanowić się nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do dosłownie kilkunastu tysięcy złotych. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto zastanowić się, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup pojazdów powypadkowych bardzo chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset lub kilka tysięcy zł. Oszacowanie ma cość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest skomplikowane, gdyż wszystko uzależniony jest od stanu części waszego samochody.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada wiele sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tyś. złotych. Posiadacz skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów lub właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Oczywiście w tym przypadku kasacja samochodów jest przeprowadzana przez posiadacza skupu, więc nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie warto się na nią decydować, o ile istnieje możliwość sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków majątkowych na kasację, ale również zarobicie na dystrybucji waszego samochodu.
Źródło: Skup Aut Wołomin.

Leave a Reply