Auto zastępcze specjalnie dla Ciebie

Sytuacja na Polskich drogach jeżeli chodzi o ruch drogowy jest bardzo zła. Kultura kierowców pozostawia wiele do życzenia a ichniejszym kwalifikacji czasami są zbyt małe, żeby mogli poruszać się po drodze. Ta sytuacja doprowadza do tego, że w ogromnej liczbie przypadków słyszymy o stłuczkach i kolizjach. Problem pojawia się wtedy kiedy samochód zostanie uszkodzony np na parkingu a sprawcy zdarzenia nie posiada. Wtedy nie pozostaje nic innego jak naprawa samochodu na własny koszt, bo ogrom pojazdów w miastach uniemożliwia odnalezienie sprawcy zdarzenia, niemniej jednak o ile właściciel samochodu jest poszkodowany w kolizji drogowej i sprawca jest znany to wówczas nie trzeba martwić się powstałymi kosztami. Za samą naprawę pojazdu zapłaci ubezpieczyciel samochodu sprawcy zdarzenia, dodatkowo jeżeli poszkodowany zechce wynająć auto zastępcze również nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów, bowiem możliwe jest auto-zastępcze z oc. Znaczy to, że kwotę wynajmu pojazdu z stosownej firmy też pokryje ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia, ze stuprocentową pewnością wynikiem tego będzie jego zmniejszenie zniżek na zakup obowiązkowego ubezpieczenia samochodowego. Bardzo trudno przewidzieć kiedy coś złego wydarzy się na drodze. Najbardziej istotne jest natomiast to, by w takiej sytuacji zachować zimną krew i bez ogródek egzekwować własne prawa jako osoba poszkodowana. Jeśli sprawca wypadku nie będzie posiadał ubezpieczenia to wszystkie szkody będzie musiał zrekompensować z osobistej kieszeni a a dodatkowo ponieść konsekwencje finansowe względem funduszu gwarancyjnego.