Skuteczna rehabilitacja wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Bez jednej ręki życie jest w rzeczywistości niezwykle trudne. Przekonuję się o tym już od pewnego czasu. Jeżdżąc na deskorolce któregoś dnia na nieszczęście tak niefortunnie upadłam, że złamałam lewą rękę.

Ból był nie do opisania. Koleżanka zadzwoniła na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Przyjechała karetka i tym podobne. Potem musiałam własne odczekać w kolejce, bo tak niestety funkcjonuje bezpłatna służba zdrowia itd. Miałam wiele obaw, jak to należy wszystko będzie wyglądało. Lekarz powiedział mi, że czeka mnie rehabilitacja… Nie wiedziałam, jak to należy wszystko się potoczy. Od tamtej pory bardzo doceniam osoby, które na co dzień muszą borykać się z problemami z ręką. Ludzie, którzy mają do dyspozycji jedynie jedną kończynę górną są dla mnie prawdziwymi bohaterami. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że trafiłam na super rehabilitanta. Dosłownie nie musiałam do niego dojeżdżać i tak dalej. To on przyjeżdżał bowiem do mnie. Na rynku są bowiem takie placówki z fizjoterapii, które świadczą tego typu usługi. Na początku przeszło mi przez myśl, że taka rehabilitacja nie będzie do końca profesjonalna. Fachowcy fizjoterapeutyczni mają jednakże nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale korzystają również z odpowiedniego sprzętu. Wszystko, co bardzo ważne mają po prostu przy sobie. Ogólnie rzecz biorąc sam proces masażu , a oprócz tego tej rehabilitacji odbywa się pewnie identycznie jak w zwykłej, stacjonarnej placówce w Gdańsku lub Sopocie.
Dla mnie jednakże bardzo dużym ułatwieniem było to, że po prostu nie musiałam nigdzie jeździć i tym podobne. Nawet sobie nie wyobrażacie, jakie to jest wyzwanie jechać przykładowo. zatłoczonym autobusem z ręką, która jeszcze nie jest w stosownej kondycji. Nie chciałam przedłużać okresu leczenia, dlatego zdecydowałam się na rehabilitantów, którzy przyjeżdżali do mojego domu. Jeszcze czeka mnie ciut pracy, ale jesteśmy już przy samym końcu. Wiem, że w tej chwili na pewno będą musiała bardziej uważać jeżdżąc na deskorolce, bo chociaż ten wypadek daje mi się mocno we znaki, to i tak nie zamierzam rezygnować z tej aktywności.
Źródło: b.proszę zobacz tu.

Leave a Reply