Na czym polega masaż głęboki?

Masaż głęboki należy do grupy masaży leczniczych, dzięki którym można zdziałać cuda dla naszego zdrowia i wyglądu. Masaż głęboki głównie daje możliwość wymodelowanie sylwetki i szybsze schudnięcie. Dzięki temu, że głębokie masowanie usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, możliwe jest usunięcie cellulitu, zmory współczesnych kobiet.

Na czym polega masaż głęboki? Jest to inaczej mówiąc masaż ciśnieniowy. Funkcjonuje na tkankę łączną znajdującą się w naszej skórze. Tkanka łączna zlokalizowana jest na każdym kroku. Najłatwiej jest do niej dotrzeć z pewnością na udach, a najtrudniej na twarzy. To właśnie tkanka łączna na twarzy jest ważna dla masażystów w tej dziedzinie: dzięki rozmasowaniu tkanki łącznej możliwe jest poprawienie rysów twarzy, pozbycie się podwójnego podbródka.

Masaz gleboki Poznan zwany jest przeciwnie endermologią. Jest on uprawiany w gabinetach medycyny estetycznej, ale także w gabinetach odnowy biologicznej. Nie jest tani, niemniej jednak warto się na niego zdecydować, ażeby poczuć się bardziej rześko i młodo.

Dzięki masażowi głębokiemu możliwe jest nie tylko przywrócenie witalności skóry, niemniej jednak też spowodowanie, że zaczyna ona tworzyć więcej naturalnej substancji konserwującej nasz wygląd – czyli kolagenu. Włókna kolagenowe się nie odnawiają, jednakże za każdym razem można zwiększyć ichniejszym produkcję. Wzmożone produkowanie włókien kolagenowych sprawi zmniejszenie widoczności naszych zmarszczek, a też poprawienie kolorytu skóry.

Pomimo, że masaż tego rodzaju nie jest przyjemny (bardzo boli!), to natomiast warto pomęczyć się, żeby osiągnąć tak cudowny efekt.

Leave a Reply