Metody nauki angielskiego dla dzieci

Angielski dla 3 latków łódź to zajęcia, które odbywają się w formie zabawy. Trzylatki są zbyt małe, aby usiedziały w ławce i skupiały się na nauce. Uczą się przez naśladowanie i frajdę.

Najistotniejsze jest, aby taki kurs angielskiego dzieci łódź prowadził lektor, który potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z maluchami. Nie wystarczy, że ma wysokie kompetencje jako nauczyciel angielskiego. Musi posiadać też fajne podejście do dzieci i lubić zabawy z takimi maluchami, bo nauka angielskiego dla dzieci łódź to zabawa przez ruch, piosenkę i taniec. Sporo szkół językowych, widząc rosnące zainteresowanie kursami dla niewielkich dzieci, otwiera kolejne oddziały i serdecznie zaprasza na zajęcia maluchy wraz z rodzicami. Nierzadko najpierw odbywają się zajęcia pokazowe, w trakcie których dzieci zapoznają się z nauczycielem i formą zajęć. Na prawdę często obecni są na nich także rodzice, którzy mogą dzięki temu zdecydować, czy taka forma zajęć na pewno jest odpowiednia dla ich dziecka. Kolejne zajęcia odbywają się już dwa razy w tygodniu. Trwają pół godziny, maksymalnie 45 minut. To czas, w którym dziecko bawi się z rówieśnikami oraz nauczycielem w języku angielskim. Niektóre metody nauki języka angielskiego polegają na tym, że na lekcjach w ogóle nie rozmawia się z dziećmi po polsku. Ogół zajęć odbywa się w języku angielskim. To sprawia, że dzieci przestawiają się komunikacyjnie na przeanalizowanie nowego języka i więcej zapamiętują niż gdyby wiedzieli, że jeśli zapomną, to nauczyciel i tak przetłumaczy im wszystko na język polski, który znają.

Sprawdź: egzamin ósmoklasisty polski łódź.