Blog związany z piłką nożną

W Internecie funkcjonuje wielu użytkowników w sposób biernych oraz aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym zakładają blogi i opisują to co ich interesuje. Zaznaczają swoje zdanie w jakimś temacie i często poddają je ocenie innych osób.

Na takich stronach ludzie publikują własne wspomnienia lub zdania na jakiś konkretny temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego może być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym naturalnie przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby publikują wpisy nieomalże każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ichniejszym spotyka. Jeżeli są kibicami, to publikują na nich swoje wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie zrobione zdjęcia. A ich moderatorzy miewają bardzo różne ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. W pewnych przypadkach ludzie, którzy prowadzą blogi czy mają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wtedy zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. O ile na ichniejszym stronie pojawia się groundhopping to na pewno posiada on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Każde działanie w sieci ma dany cel i jej konsumenci starannie zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, o ile w sieci pragnie się coś osiągnąć, to trzeba posiadać ku temu właściwe narzędzia. Nie posiada znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko ma czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea egzystencji w sieci.
Zobacz więcej: Crohn blog.

Leave a Reply