Ślub i wesele – wybór sali

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które wielu Parom Młodym spędza sen z oczu. Tysiące wyborów do podjęcia, może stresować, lecz gdy pracuje się z odpowiednimi ludźmi, kompletne planowanie staje się bardzo dużo prostszą i przyjemniejszą czynnością. My właśnie tym pragniemy być – ostoją, która pomoże organizatorom przyjęcia odetchnąć oraz sprawi, że wesele będzie przyjemnością.

Nasza praca jest też pasją, a największą nagrodą jest widok szczęśliwych Klientów.
Nasza sala weselna znajduje się w Łodzi, a jej głównym wyróżnikiem jest niepowtarzalny klimat oraz pyszne jedzenie kuchni polskiej i europejskiej. Do dyspozycji posiadamy salę bankietową, która pomieści nawet do 150 osób, a w sezonie letnim dodatkową atrakcją jest nasza śliczna altanka z fontanną, gdzie goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza. W naszym kompleksie gwarantujemy też pokoje dla nowożeńców a także gości weselnych, co dla wielu z Państwa jest znaczącym atutem. Ponadto nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowana kadra, która od lat pracuje przy tego rodzaju imprezach okolicznościowych, dlatego też jesteśmy pełni zaufania do nich a także ich fachowej postawy. Współpracujemy z najlepszymi, bo wiemy, jak ważny jest czynnik ludzki.
Codziennie dbamy, aby nasi goście czuli się u nas w 100% komfortowo a także by zapamiętali przyjęcie zorganizowane u nas do końca życia! Kreujemy klimat, jak nigdzie indziej, stąd też zaufało nam już tysiące Klientów nie tylko i wyłącznie z Łodzi, ale i całego województwa. Skontaktuj się z nami i zobacz sam, ile magii można wytworzyć w naszej sali weselnej.

Dodatkowe informacje: sala weselna łódź.

Leave a Reply