Rewelacyjne imprezy z Techno wracają

Mekka fanów muzyki techno w mieście Warszawa ponownie działa! Chodzi naturalnie o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego przerwa od imprezowania trwała niespełna 10 lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z dużym rozmachem organizowała rewelacyjne imprezy muzyki techno w Polsce. Właściwie Groove Control było popularyzatorem imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli wtedy za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym odbywały się imprezy to nadal działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Rewelacyjne miejsce z gigantycznym generatorem udarów 5MV, który mże wytwarzać pioruny. Przez Instytut przewinęło się tysiące fanów. Miejsce, które funkcjonuje jako instytucja badawcza, kilka razy w roku zamieniało się w ekstra.

Setki ludzi z nostalgią wspominały wcześniejsze imprezy. I tak, po 10 długich latach pauzy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Wielki powrót uświetniła obecność takich gwiazd muzyki techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Uczestnikami byli nie tylko dobrze wszystkim znani bywalcy lecz także nowe twarze. Można śmiało stwierdzić, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut zbliża się nieuchronnie, docelowo mają być to 2 imprezy w ciągu roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dot. daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw wyzwala wielkie emocje. Czy można w prosty sposób odpowiedzieć na pytanie czy Techno do nas wraza? Czy industrialne wnętrza ekstra imprezowni na uboczu Warszawy nadal będą przyciągać 100tki, tysiące ludzi..? Przekonamy się wkrótce.

Agencja Groove Control to rzetelna firma, która wierna Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał najwyższy poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona popularnej muzyki Techno. Trzymamy kciuki.

Więcej informacji na ten temat: techno in warsaw.

Leave a Reply