Ocena jakości mieszkania

Obecnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset pln w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych utworzonych przez dewelopera. Przy tak sporej inwestycji najczęściej liczy się właściwie każdy grosz i w tej chwili zwyczajnie nie posiadamy środków finansowych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że jeżeli już podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli posiadać żadnych reklamacji do dewelopera. Warto więc na urzędowy odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W tak zaistniałej okoliczności deweloper nie będzie miał wyjścia, wyłącznie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. O ile nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to oczywiście i tak szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Niestety wtedy będzie już zdecydowanie za późno, aby zgłaszać którekolwiek reklamacje do dewelopera. Warto zatem odpowiednio wcześniej się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tysięcy pln w świetnym stanie technicznym jest ich podstawowym koniecznością.
Sprawdź również informacje na stronie: Odbiór techniczny mieszkania Szczecin.

Leave a Reply