Regeneracja filtrów DPF

Auta osobowe spalające ropę zamiast paliwa cieszą się ogromną popularnością na polskim rynku. Takie rozwiązanie umożliwia zaoszczędzić dosłownie kilkaset zł miesięcznie na paliwie, co jest z całą pewnością ogromną kwotą dla większości gospodarstw domowych w Polsce. Raz zamontowany system pozwalający na spalanie ropy naftowej spokojnie starczy na kilka lat intensywnego użytkowania.

Po tym czasie znajdujący się w aucie filtr DPF będzie wymagał czyszczenia , a dodatkowo regeneracji. Regeneracja DPF jest dość kosztowną usługą, gdyż wiąże się z wydatkiem rzędu kilkuset zł. Zamontowanie nowego filtra będzie was kosztowało kilkukrotnie razy dodatkowo, dlatego z całą pewnością o wiele bardziej opłaca wam się jego regeneracja.
Regeneracja DPF Poznań może zostać przeprowadzona na danym filtrze wyłącznie raz. Niestety, niemniej jednak przy kolejnej okazji będziecie już musieli kupić nowy filtr, gdyż wasz stary będzie już za bardzo zużyty. Warto też wspomnieć, że nie za każdym razem regeneracja filtru DPF jest możliwa. Jeżeli już oddaliście swój samochód osobowy zdecydowanie zbyt późno do warsztatu, to niestety będziecie musieli zainwestować w nowy filtr. Warto zatem, po zobaczeniu pierwszych objawów, od razu zawieść wasz samochód osobowy do serwisu na regeneracje filtrów DPF. Im szybciej to zrobicie, tym istnieje większa szansa na pełną regeneracje filtra, która umożliwi na dodatkowych kilka lat pracy na tym samym filtrze. Czas regeneracji to wyłącznie kilka dni, dlatego nie ma co zwlekać z udaniem się do fachowego serwisu.
Warto zobaczyć: Regeneracja FAP.

Leave a Reply