Jakie usługi oferuje pomoc drogowa?

Dosłownie samochody nowe a także w dobrym stanie technicznym mogą w trakcie długiej trasy ulec awarii, wówczas warto mieć namiary na doświadczoną firmę oferującą pomoc drogową, która udzielana jest w możliwie najszybszym czasie od zgłoszenia. Pamiętajmy, że pomoc drogowa oferuje szereg usług, które obejmują w głównej mierze wsparcie techniczne na miejscu awarii lub także kolizji.
Uszkodzony samochód w trasie – co zrobić?
Jeżeli nasz samochód ulega awarii lub także doszło do kolizji, wtedy powinniśmy skorzystać z usług specjalistycznych firm, które oferują w głównej mierze holowanie pojazdu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi technicznemu, a następnie usterka zostanie w możliwie najszybszym czasie usunięta, tak abyśmy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną wyprawa.

Warto zdawać sobie sprawę również, że z pomocy film oferujących pomoc drogową powinno się skorzystać, jeżeli samochód uległ wypadkowi, wtedy niezbędne jest laweta, która zabierze uszkodzone auto z miejsca wypadku, a następnie w bezpieczny sposób przetransportuje do warsztatu. W tak zaistniałej okoliczności pomoc drogowa obejmuje też auto zastępcze z OC sprawcy, dzięki czemu możemy kontynuować wyprawa. Warto wspomnieć też, że w ramach usług proponowane jest między innymi wyciąganie samochodu z rowu, odpalanie awaryjne, awaryjne otwieranie auta, w którym zostały zatrzaśnięte kluczyki, dowóz paliwa, zmiana kół, wsparcie techniczne na miejscu, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, rozładunek auta z tira, czy pomoc techniczna do samochodu, który stanął na autostradzie.

Zobacz: pomoc drogowa wieliczka.

Leave a Reply