Popularne zabiegi na ciało

Bezinwazyjne zabiegi na ciało z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Realizowane są w specjalistycznych salonach kosmetycznych, które dysponują odpowiednim sprzętem, a pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie do wykonywania tego typu zabiegów. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa klienta a także skuteczności zabiegów.

Jeżeli już zatem mamy w planach zabiegi upiększające, skorzystajmy z oferty sprawdzonych firm, takich jak gabinet kosmetyczny Kraków.
Gabinet kosmetologii – zabiegi upiększająca na ciało
Zabiegi, które przebiegają w sposób bezinwazyjny, są bezpieczne dla klientów oraz nie wymagają długiej rekonwalescencji. Zazwyczaj wystarczy zaledwie kilka dni, by dojść do siebie po wykonanym zabiegu. W znacznej części przypadków rekonwalescencja nie jest wręcz konieczna. Sporym uznaniem klientów cieszy się depilacja laserowa Kraków. Jest to w pełni bezpieczna, bezinwazyjna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się laser, który emituje wiązkę światła pochłanianą przez barwnik włosa. W wyniku tego procesu powstaje ciepło, które doprowadza do trwałego uszkodzenia cebulki włosowej. Zabieg należy powtórzyć kilka razy w odstępach kilkutygodniowych, ponieważ zniszczeniu ulegają wyłącznie włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Na prawdę bardzo często wybieranym zabiegiem jest również kriolipoliza Kraków, która polega na bezinwazyjnym usunięciu podskórnych warstw tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. W czasie zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstwy skóry, jest to więc bezpieczny sposób na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
Polecamy: radiofrekwencja mikroigłowa Kraków.