Długie i gęste włosy, dzięki naturalnym doczepom

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda kobieta, jednak osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak realnie nie mamy za bardzo na to wpływu. Właściwie każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a oprócz tego mamy zapisaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, nawet jeżeli zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset pln.
Jeśli natomiast pragniecie posiadać przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Obecnie na naszym rynku znajdziecie wysokiej jakości doczepy zrobione z naturalnych włosów, które będą doskonale komponować się z waszymi włosami. Warto jednak najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Forma Clip in sprawdzi się wspaniale dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów przez cały czas. Przy tej metodzie będziecie mogli w każdej sytuacji odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Forma Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i wyłącznie fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z tych metod posiada własne plusy i minusy i tak de facto wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrealizowane z naturalnych, wysokiej jakości włosów. Jedynie przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Więcej: Clip in.