Szkolenia IT

Bootcamp to intensywny kurs nauki. Ludzie rozpoczynają szkolenie od wyboru języka kodowania programowego, którego chcą się uczyć. Następnie wybierają instytut edukacyjny, w którym mogą ukończyć szkolenie.

Zakończą szkolenie w instytucie wieloma metodami nauczania, które wykorzystują instrukcje na żywo i kursy online. Instytut edukacyjny zajmie się wszystkimi aspektami bootcamp — od zatrudniania instruktorów po dostarczanie całego sprzętu i materiałów programowych potrzebnych do szkolenia. Studenci uczestniczą w codziennych sesjach na żywo i kończą szkolenie egzaminem końcowym on-line. Po ukończeniu bootcampu znakomita większość ludzi ma trudności z samodzielną nauką programowania bez pomocy takiej metody nauczania, jak ta.
Bootcamp uczy wielu języków programowania jednocześnie poprzez projekty grupowe i wykłady, zamiast wyodrębniać wiedzę w osobnych książkach albo kursach, ażeby konsumenci mogli łatwo uczyć się we własnym zakresie. Studenci uczą się, jak pisać pełne programy, zanim nauczą się pracować z poszczególnymi składniami języka i funkcjami, takimi jak zmienne, pętle i tablice. Ten sposób jest bardziej skuteczny niż samodzielna nauka, ponieważ bardzo szybko koryguje kwalifikacji użytkownika poprzez wwiercanie się w kodowanie, dopóki nie nauczą się wszystkich niezbędnych aspektów wielu języków równocześnie — zamiast zmuszać użytkowników do uczenia się wielu języków pojedynczo przez długi okres czasu czasu.
Podczas tego szkolenia ludzie uczą się podstaw konkretnego języka kodowania programowego. Ludzie mogą nauczyć się podstaw programowania poprzez bootcamp albo samodzielną naukę. Prócz tego ludzie mogą zdecydować się na ukończenie bootcampu w swojej okolicy lub wyjazd do innej zlokalizowania. W trakcie bootcampu ludzie uczą się wielu aspektów języków programowania w krótkim czasie.

Zobacz więcej: kurs python.