Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Sprzątanie łazienki powinno zacząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a też z lustra i ścian , a oprócz tego z pewnością z wanny, bo wanna wbrew pozorom również się kurzy. Następnie należy umyć z uwagą ścianki brodziku.

Wcześniej z całą pewnością należy poukładać przedmioty, w które w łazience lezą w pewnych przypadkach bez ładu i składu po całym tygodniu używania łazienki.

O ile sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe ma możliwość zająć się naszą łazienką raz na tydzień, kiedy gruntownie ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić swoje dywany. Tutaj także może pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Wracając jednak do czyszczenia łazienki – należy użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn powinno się wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po zupełnym sedesie, powinno się zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za poradą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest wykorzystanie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie albo w kamieniu.

Więcej: pranie wykładzin Sulejówek.

Leave a Reply