Sprzedaż klipsów antykradzieżowych

Kradzieże w sklepach są wciąż prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Polacy są na nieszczęście bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. zł.

Są to de fakto olbrzymie środki finansowe, więc nic dziwnego, że właściciele sklepów coraz dodatkowo inwestują swoich środków finansowych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy idealnie sprawdzają się na ubraniach , a oprócz tego elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania profesjonalnego urządzenia jest bardzo trudne, dlatego jest to zdecydowanie bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia adekwatnej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu od razu włączy się alarm. Na nieszczęście bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego umieją się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, ale i tak bramki w połączeniu z klipsami są aktualnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego swoje środki finansowe.
Dodatkowe informacje: systemy zliczania.

Leave a Reply