Kostki betonowe i brukowe i kruszywa – oferta

Do wykonywania prac budowlanych związanych na przykład z budową dróg takich jak autostrady czy trasy szybkiego ruchu potrzebne są materiały najwyższej jakości. Grupa TRIBAG oferuje firmom z branży budowlanej najwyższej jakości kruszywa drogowe, kruszywa wykorzystywane przy produkcji mas bitumicznych, które znajdują powszechne wykorzystanie przy naprawach oraz remontach dróg.
Materiały budowlane – co warto wiedzieć?
Głównie powinno się zaznaczyć, że dla firmy specjalizującej się w realizacji inwestycji związanych z infrastrukturą drogową, niemniej jednak także mostową czy również z wznoszeniem obiektów konieczne jest wykorzystywanie z kruszyw bardzo wysokiej jakości.

TRIBAG posiada własne złoża dolomitów, które wydobywane są z kopalni odkrywkowej znajdującej się na terenie Śląska. Powinno się podkreślić, że są to zarówno wysokiej jakości kruszywa drogowe, ale również kruszywa, które wykorzystywane są do mas bitumicznych. Należy tutaj podkreślić, że produkcja kruszyw składa się z kilku kluczowych etapów. Cały proces rozpoczyna się od wydobycia, a następnie transportu do zakładu, gdzie materiał będzie w odpowiedni sposób obrabiany. Kolejny odcinek to proces produkcyjny, jak również selekcja. Ważnym etapem jest też przesiewanie. Warto dodać o tym, że kruszywa budowlane jak także drogowe muszą być w odpowiednich ustaleniach składowane, tak by zachowały własne właściwości. BRUK SA to firma zajmująca się produkcją kostek brukowych, zarówno dekoracyjnych jak też przemysłowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przykładowo do wykonywania ścieżek ogrodowych.

Polecamy również: https://tribag.pl/rafal-kolakowski/

Leave a Reply