Najlepsze konto bez dostępu komornika

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, komornik ma prawo zająć dla dłużnika wszystkie środki finansowe znajdujące się na jego koncie. Większość z nas nie może sobie jednakże na to pozwolić. Spłacanie swoich zobowiązań jest bez wątpienia ważne, ale musicie wszakże mieć środki finansowe zabezpieczające byt waszych najbliższych.

Warto zatem znaleźć konto bankowe, które na pewno nie zostanie zajęte przez komornika. Będzie to doskonały sposób na ochronienie waszych środków finansowych. Konto bezpieczne od komornika niestety nie jest wcale tak łatwo znaleźć. Warto zatem poświęcić troszkę czasu, by zdobyć informacje na temat najbardziej bezpiecznych rachunków bankowych.
Większość znajdujących się w popularnym zestawieniu banków , a oprócz tego instytucji majątkowych oferuje konto bankowe bez komornika przez okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju komornik ma prawo zająć konto dłużnika, dlatego żaden bank nie może w nieskończoność ukrywać rachunków bankowych swoich klientów. Warto więc dowiedzieć się, które banki najdłużej ukrywają rachunki przed komornikami. Będziecie musieli co kilkanaście miesięcy natomiast zmienić swój rachunek bankowy, aby na pewno komornik nie zajął waszych środków finansowych. Konto bez dostępu komornika możecie zakładać cyklicznie, zatem wystarczą wam wyłącznie trzy jednostki do regularnej zmiany waszego rachunku bankowego. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na trwałe zabezpieczenie waszego wynagrodzenia przed komornikiem.
Polecana strona: konto na które nie wejdzie komornik.

Leave a Reply