Żaluzje które przypadną Ci do gustu

 

Rolety albo żaluzję to jeden z tych elementów wyposażenia, który z pozoru jest wyłącznie dodatkiem, a rzeczywiście – o jego zakupie decydujemy w większości jeszcze zanim w naszym mieszkaniu pojawi się szafa lub łóżko. Dlaczego?

Głównie typowe wielkomiejskie budownictwo oznacza ustawienie bloków vis a vis, a to z kolei jest jednoznaczne z nieuchronnym patrzeniem w okna sąsiadów. Dosłownie bujna roślinność kwitnąca pod oknami nie rozwiązuje problemu, tym bardziej po zapaleniu światła w mieszkaniu po zmroku. Na szczęście w tej chwili wybór rolet i żaluzji jest ogromny i można potraktować je jako gustowny, dekoracyjny dosłownie szczegół wyposażenia wnętrza.

p>Jakie dekoracje okienne są w tym momencie najmodniejsze? Bardzo popularne są bambusowe żaluzje Kraków, wybierane przez entuzjastów stylu ekologicznego lub kolonialnego. Naturalny materiał, delikatny kolor, możliwość dozowania ilości wpadającego światła , a dodatkowo korzystna cena to ich niezaprzeczalne atuty. Świetnie pasują do mebli z prawdziwego drewna.

Tyle zwolenników, co przeciwników posiadają z kolei rolety Kraków. Jedni nie mogą przekonać się do wyglądu rolet oraz tego, że nie posiadają regulacji typowej dla żaluzji, inni pragną mocny akcent w mieszkaniu, jakim są rolety w intensywnym kolorze, kontrastującym np z barwną ścian. Największy wybór rolet jest z pewnością online, poza tym – są one w o kilka niższych niż w sklepach stacjonarnych cenach. Ja żaluzje do mojego mieszkania znalazłam na roletylider.eu, a dzięki usłudze darmowego pomiaru mogłam być pewna co do słuszności zakupu.

Rolety i żaluzje mogą być nie tylko elementem wystroju wnętrza ale spełniają też ważną rolę. Mówimy tutaj przede wszystkim o wpływ na ilość światła we wnętrzu domu czy mieszkania. Zależnie od ustawienia budynku mocne światło ma możliwość wpadać do mojej sypialni bardzo wcześnie rano i przeszkadzać w śnie. Dobierając odpowiednio żaluzje czy rolety możemy mieć wpływ na regulację oświetlenia w naszych wnętrzach.

Sprawdź również: rolety Kraków.

Leave a Reply